Grupa I

Dzień TATY

Kochany Tato zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie.

I w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości.

Dziś za to wszystko chcę Ci dziękować, piękny prezencik Tobie darować.

Dzień Taty - dzieci prezentują upominki.

Dzieci prezentują upominki dla taty.

Dzień Taty - dzieci prezentują upominki.

Dzień MAMY

Wszystkim mamom życzymy dużo radości, szczęścia i dobrego humoru.

DZIEŃ PSZCZOŁY

DZIEŃ ZIEMI

Dzieci siedzą w kole i prezentuję Kodeks Małego Ekologa i wykonane prace plastyczne.

DZIEŃ KOLOROWYCH SKARPETEK, ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH NA ZESPÓŁ DAWNA

Dzieci siedzą w kole i prezentują swoje kolorowe skarpetki.  Dzieci siedzą na macie i pokazują wykonane ze skarpetek pacynki.

Dzieci siedzą w kole chwalą się kolorowymi skarpetkami.  Dzieci bawią się skarpetkowymi pacynkami.

Wystawa konkursowych skarpetkowych pacynek.

#MarzenaDziadkowiec #projekt_Emocje

MARZANNY

Zdjęcie grupowe - dzieci trzymają w rękach wykonane przez siebie papierowe marzanny.

Zdjęcie grupowe - dzieci trzymają w rękach wykonane przez siebie papierowe marzanny- ujęcie nr 2.

PROJEKT EMOCJA MODUŁ III Moc Słów

Dzieci siedzą w kole i omawiają z nauczycielką ilustracje   Dziewczynka wyraża swoje emocje zaznaczając na tablicy pasujący do nich kolor.

Dzieci siedzą przy stoliku i wykonują pracę plastyczną.  Dzieci stojąc w grupie prezentują wykonane prace plastyczne.

PROJEKT MYDŁO

Projekt mydło - dzieci wieszają wyprane rzeczy na sznurku.  Projekt mydło - wieszanie prania.

Projekt mydło- dzieci siedzą w kole i poznają właściwości mydła.  Fotobudka - wanna.

Dzieci przy stolikach wykonują zapachowe mydełka.

Prezentacja gotowych mydełek.

Podczas dzisiejszych zajęć Bystrzaki założyły swój zielony ogródek, w którym wyrośnie rzodkiewka, marchew, rzeżucha, szczypiorek oraz fasola. Od dziś dzieci będą dbać o rośliny i obserwować zachodzące w nich zamiany.

Klasowy ogródek - sianie fasoli i ziół.   Klasowy ogródek - sadzenie cebuli.

Klasowy ogródek - podlewanie.   Klasowy ogródek - przygotowywanie podłoża pod sianie roślin.

Klasowy ogródek - sianie fasoli i ziół.

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy - zdjęcie grupowe.   Bal karnawałowy - dzieci tańczą w kole.

Bal karnawałowy - dzieci prezentują swoje kostiumy.   Bal karnawałowy - swobodny taniec dzieci.

Dzieci ozdabiają kartonowe maski.   Bal karnawałowy - dzieci tworzą maski karnawałowe.

"Bajkowy tydzień"

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia,

pogody ducha oraz pociechy z wnuków

i wielu radosnych chwil spędzonych z najbliższymi.

Dziś dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia.

Dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia.

Aby babcia i dziadek

w zdrowiu długo żyli.

Aby uśmiech dla nas mieli

w każdej wolnej chwili.